Попуст!

Радикал поголем силиконски бат плаг

1,790 ден 1,190 ден

Радикал поголем силиконски бат плаг. Овој неверојатен бат плаг е изработен од чист силикон, и има неверојатно мазен, сатенски финиш, како и симпатичен дизајн, а завршува со широка, кружна подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Неговата дебелина, како и специфичната форма ќе Ви покаже нови хоризонти на аналните игри. Има топчест облик со нежен и остар врв за лесно пенетрирање. Лесно се вади со помош на основата. Совршен е за почетници поради своите мали димензии. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Целосна должина: 7 см

Должина на употребливиот дел: 5,5 см.

Дијаметар: 3 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • КОМФОРТ – Изработен со изострен врв за полесна пенетрација
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка, кружна основа за лесно отстранување
  • НЕЖНОСТ – Направен од чист силикон со сатенски финиш
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс

Нема на залиха

Опис

Опис

Радикал поголем силиконски бат плаг

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК