Попуст!

Врвен Реалистичен дилдо Зевс (21 х 4.5 см)

2,190 ден 1,690 ден

Ви го претставуваме богот на сите сексуални задоволства – Зевс!

Реалистичен дилдо Зевс 21 х 4.5 см. Ова дилдо ќе Ве остави вчудоневидени бидејќи е изработено од материјал кој ја имитира човечката кожа и е олицетворение на силна ерекција. Зевс е реално дилдо со анатомска градба, мек и реалистичен материјал и подлога која создава вакуум за полесно уживање. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Должина: 21 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4,5 см.

Материјал: меко ПВЦ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Стеснета глава за полесна пенетрација
  •  Реалистичен изглед, со точно погодена тврдост
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
ШИФРА CN-471743762 Категории: ,

Опис

Опис

Реалистичен дилдо Зевс 21 х 4.5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК