Попуст!

Реалистичен син дилдо

1,990 ден 1,490 ден

Реалистично дилдо 19 см, дозволете си врвно уживање со ова реалистично дилдо, одведете го во спалната или бањата и јавнете го. Дидлдото има нежна главичка, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени. Во основата на играчката има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Сина

Должина: 19 см.

Употреблива должина: 18,5 см.

Дијаметар: 3,5 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА BL-29112 Категории: ,

Опис

Опис

Реалистичен син дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК