Попуст!

Ребрест Вибратор

2,090 ден 1,390 ден

Ребрест Вибратор Каков прекрасен вибратор со Ребреста оска за да ви овозможе стимулативно искуство кое зборовите едвај можат да го опишат. Вклучува едноставнен за употреба потенциометар на основата, така што ќе можете да го свртите вниманието кон поважните работи. Овој вибриратор вибрира со мулти брзински сензации што ќе ви овозможи многу незаборавни сесии.

Материјал: меко ПВЦ

Боја: Виолетова, Розова и Портокалова

Должина: 15 см.

Дијаметар: 2.5 см.

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Ребрест Вибратор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК