Попуст!

Секси фишнет

790 ден 490 ден

Секси фишнет, изработена од мрежест материјал.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА 8031 Категории: ,

Опис

Опис

Секси фишнет

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК