Попуст!

Сет од 4 силиконски бат плагови

2,990 ден 2,690 ден

Сет од 4 силиконски бат плагови. Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Целосна должина: 10 см, 10.9 см, 12 см, 12.9 см

Дијаметар: 4,6 см, 5,6 см, 6,6 см, 7,5 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Нема на залиха

Опис

Опис

Сет од 4 силиконски бат плагови

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК