Попуст!

Силиконски црн анален проширувач 11 х 9.5 см

1,790 ден 1,190 ден

Овој бат плаг со стандардна големина е совршен избор за почетници. Користете го за се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Неговиот анатомски облик ќе Ве воведе во аналните игри, и ќе имате можност да приуштите незаборавни задоволства. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Целосна должина: 11 см

Должина на употребливиот дел: 9 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

Опис

Опис

Силиконски црн анален проширувач 11 х 9.5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК