Попуст!

Силиконска анална бројаница

1,990 ден 1,190 ден

Силиконска анална бројаница. Во потрага сте по несекојдневно искуство? Токму оваа силиконска, aнална бројаница Ве воведува во нови хоризонти на аналните уживања. Изработена е од чист силикон, има нежен и мазен, сатенски финиш. Составена е од 5 неподвижни тврди топчиња со дијаметар кој се зголемува од врвот кон основата. Фантастично искуство за почетници, како искусни кои сакаат да експериментираат.

Должина: 15,5 см.

Дијаметар: до 3 см.

Нарачки на тел: 075-277-296

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Силиконска анална бројаница

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК