Попуст!

Силиконски Бат Плаг

1,290 ден 790 ден

Силиконски Бат Плаг. Искачете се повисоко на скалата на аналните задоволства! Анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација, а надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни, завршувајќи со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Има топчеста форма, личи на капка. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Целосна должина: 15 см

Должина на употребливиот дел: 12 см.

Дијаметар: 3,5 см.

Опис

Опис

Силиконски Бат Плаг

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК