Попуст!

Силиконски нежен вибратор со стимулатор

2,390 ден 1,790 ден

Силиконски нежен вибратор со стимулатор. Овој луксузен вибратор со своите два моќни мотори, тивки како шепот и немирните зајачки ушиња, стимулирајќи го клиторисот со различни вибрирачки функции, Ве доведува до оргазмично блаженство! Избирајте помеѓу трите брзини на ротирачката глава со топчиња, која Ве масира од внатре за дополнително уживање.  Вибраторот е водоотпорен.

Боја: беж

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 18 см

Должина на употребливиот дел: 12 см

Дијаметар: 3,5 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА SQ-V10032G Категории: ,

Опис

Опис

Силиконски нежен вибратор со стимулатор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК