Попуст!

Спортска женска ташна

1,290 ден 790 ден

Спортска женска ташна, совршена за секојдневна употреба. Направена е од еко кожа и е од марката Sharm and Shape. Ташната е тробојна, кафеава, кремова и црна. Цената е намалена за 30%. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 14 см

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категорија:

Опис

Опис

Спортска женска ташна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК