Купи!

Спреј за одложување на ејакулација Прокомил (Со Лидокаин)

1,090 ден

Спреј за одложување на ејакулација Прокомил. Значително ја намалува осетливоста на пенисот и овозможува поголема издржливост. Наменет е за мажи.

Начин на употреба: Прснете од спрејот 2-3 пати на најосетливиот дел на пенисот, околу 15тина мин пред однос.

Состојки: Lidocain, Propylene Glycol, Laureth-4, Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Panthenol

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Овој спреј е германски производ направен од билни состојки кои не предизвикуваат непосакувани телесни реакции.

Категорија

Опис

Опис

Спреј за одложување на ејакулација Прокомил

Кошничка