Купи!

Вагинални лилави топчиња

890 ден

Вагинални лилави топчиња. Во внатрешноста на секое топче има потешко, метално сферично тело, со кое при движење се создава чувство за вибрација. Топчињата се поставуваат во вагината и можат да се носат неограничено време, т. е. се додека ви е удобно. Лесно се вадат со помош на врвката која ги спојува. Се препорачуваат и од акушерите и гинеколозите како средство за тренирање на вагиналните мускули- профилактично или после породување.

Боја: Виолетова

Должина: 19 см

Дијаметар: 3 см

Материјал: ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: BL-23741 Категории ,

Опис

Опис

Вагинални лилави топчиња

Кошничка