Попуст!

Вибратор Модел 1079

2,790 ден 2,090 ден

Вибратор Модел 1079. Овој класичен вибратор е елегантен, едноставен и стилски сексуален играч кој е полн до врв со стимулирачка моќ. Обликот на вибратор е заоблен и мазен со малку набабрена глава за дополнителна дебелина и масажна моќ. Мекиот силикон е еластичен за да можете да уживате во нежна текстура со неверојатни вибрирачки функции на стимулација. Овој вибратор е изработен од силиконски материјал и доаѓа со лесни контроли. Ова е лесна играчка која ќе биде одличен нов додаток на вашата колекција секси играчка.

Должина: 20 см

Должина на употребливиот дел: 18 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Вибратор Модел 1079

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК