Попуст!

Вибратор Роки 9 6028

1,490 ден 690 ден

Вибратор Модел 6028. Овој совршено изработен вибрирачки дилдо, со вени по целата должина, ги исполнува сите ваши сексуални соништа одеднаш. Вклучува моќни мулти-брзински вибрации, лесен е за користење  со потенциометар на базата и ќе ве возбуди како никогаш досега! Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Опис

Опис

Вибратор Модел 6028

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК