Попуст!

Вибратор со вакуум подлога 25 х 4.5 см

2,990 ден 2,190 ден

Вибратор со вакуум подлога 25 х 4.5 см. Реалистичен вибратор создаден за да ја збогати вашата бујна сексуална фантазија . Бојата му е реалистична кожа боја. Телото му е малку накривено во лак за полесна стимулација на вагината. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и влажен, со кое ќе си овозможите полесна пенетрација. Интезивноста на вибрациите се регулира со потенциометарот кој се наоѓа на основата на вибраторот. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база.

Боја: Телесна

Должина: 25 см

Должина на употребливиот дел: 18 см

Дебелина: 4,5 см

Материјал: ПВЦ

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  •  Силни и длабоки вибрации
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
  • Удобно мек, а сепак доволно цврст за енергична и бесна игра

Нема на залиха

ШИФРА BL-13803 Категории: ,

Опис

Опис

Вибратор со вакуум подлога 25 х 4.5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК