Попуст!

Вибро Јајце

1,890 ден 1,290 ден

Вибро Јајце. Мултибрзинско вибро јајце кое Безжично е поврзано со управувач. Контролата ја имате во вашите раце, уживајте во моќните но тивки вибрации. Јајцето е водоотпорно такашто ќе можете забавата да ја однесете и во бањата.

Боја: Розева

Големина: 10см

Материјал: Силикон

Напојување: 2батерии ААА

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА YQ-TD010 Категорија:

Опис

Опис

Вибро Јајце

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК