Купи!

Женски комбинезон Модел 62073

390 ден

Женски комбинезон Модел 62073. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки и не многу длабоко деколте. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

Нема на залиха

SKU: 62073 Категорија

Опис

Опис

Женски комбинезон Модел 62073

Кошничка