Попуст!

Загревачко ароматично Масло за масажа со вкус на зелено јаболко

1,890 ден 1,090 ден

Загревачко ароматично Масло за масажа со вкус на зелено јаболко. Совршено е за масажа на целото тело. Маслото има загревачки ефект така што ќе ги згрее деловите каде е нанесено. Дерматолошки и клинички е тестирано. Брзо се впива доколку убаво се втрие во кожата и не остава мрсни наслаги.

Количина: 150 мл

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 7051914330 Категории: ,

Опис

Опис

Загревачко ароматично Масло за масажа со вкус на зелено јаболко

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК