Секси женско фустанче модел 86072 - Бутик Црвенкапа ! Најдобри

Секси женско фустанче модел 86072. Секси мини фустанче изработено од ситна мрежа со широко деколте и шниран дезен. Моделот е изработен од мека ликра пријатна на допир. Големината е универзална и одговара на повеќето жени. Тангата не е вклучена во комплетот. Цената е намалена, повелете ! !