Секси мини фустанче модел 8004 - Бутик Црвенкапа ! Најдобри !

Секси мини фустанче модел 8004. Секси мини фустанче изработено од ситна мрежа со широко деколте. Моделот е изработен од мека ликра пријатна на допир. Големината е универзална и одговара на повеќето жени.