Мини секси фустанче модел 86045 - Бутик Црвенкапа ! Најдобри ! Најквалитетни !

Мини секси фустанче модел 86045. Фустанот е со широко деколте и декоративно отворен грб кој ги нагласува вашите женски атрибути. Во него ќе се чувствувате секси и самоуверено и ќе ја разбудите фантазијата кај Вашиот партнер. Моделот е изработен од мека ликра пријатна на допир.