Мини женско фустанче модел 86067 - Бутик Црвенкапа! Најквалитетни !

Мини женско фустанче модел 86067. Фустанчето е со широко деколте и странични отвори кои ги нагласуваат Вашите облини. Изработено е од многу пријатен материјал украсен со декоративна нежна чипка. Тангата е вклучена во моделот, а ракавиците не. Цената е намалена, повелете ! !