Женски мрежест комбинезон модел 89039 - Бутик Црвенкапа ! Најдобри !

Женски мрежест комбинезон модел 89039. Моделот е изработен од мека ликра со мрежест дезен. Комбинезонот е од брендот Leg Avenue и одговара на повеќето жени и Ве првави да се чувствувате самоуверено, секси и заводливо.Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, длабоко деколте и отвор на грбот и долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од заднико