Женски комбинезон модел 81023 - Бутик Црвенкапа ! Најдобри ! Најевтини !

Женски комбинезон модел 81023. Моделот е изработен од мека ликра со мрежест дезен. Комбинезонот одговара на повеќето жени и Ве првави да се чувствувате самоуверено, секси и заводливо.Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, длабоко деколте и отвор на грбот и долниот дел кој ги открива интимните делови.