Попуст!

Машка Ташна Модел 517

1,540 ден 940 ден

Машка Ташна Модел 517. Елегантна ташна. Лесна и практична за секој ден и секаков стил. Изненадете го Вашиот партнер со уникатен подарок. Ташната е изработена од високо квалитетна Еко-кожа.

Должина: 20 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 20 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 517 Категорија:

Опис

Опис

Машка Ташна Модел 517

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК