Попуст!

Машка Кожена Ташна Модел 518

1,690 ден 1,090 ден

Машка Кожена Ташна Модел 518. Елегантна ташна, лесна и практична за секој ден и секаков стив. Изненадете го Вашиот партнер со уникатен подарок. Ташната е изработена од високо квалитетна кожа.

Должина: 20 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 518 Категорија:

Опис

Опис

Машка Ташна Модел 518

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК