Попуст!

Машка Кожена Ташна Модел 519

1,490 ден 990 ден

Елегантна ташна за подобра организираност. Лесна и практична за секој ден и секаков стил. Изненадете го Вашиот партнер со уникатен подарок. Ташната е изработена од високо квалитетна кожа.

Боја: Црна

Должина: 25 см.

Ширина: 6 см.

Висина: 15 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

 

ШИФРА 519 Категорија:

Опис

Опис

Машка Ташна Модел 519

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК