Попуст!

Медицинска сестра сет, Боја: Бела Број на артикал: BH05261

1,090 ден 790 ден

Секси сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Бела

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Медицинска сестра сет, Боја: Бела

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК