Попуст!

Нежен долг фустан Број на артикал: BH05146

1,590 ден 890 ден

Секси светкав фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Овозможете му на партнерот врвно задоволство. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Светкаво црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Нежен долг фустан

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК