Купи!

Секси боди – Големина: Универзална, Боја: Црна Број на артикал: BH05185

290 ден

Секси боди, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси боди – Големина: Универзална, Боја: Црна

Кошничка