Попуст!

СЕКСИ БОДИ – БОЈА: ЦРНА и РОЗЕВА Големина: M,L,XL Број на артикал: S117

590 ден 390 ден

Секси боди, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е M,L,XL бидејќи е со врзување така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна и Розева

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси боди – Големина:M,L,XL

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК