Попуст!

Секси боди – Големина: L, Боја: Бела Број на артикал: BH05224

1,190 ден 790 ден

Секси боди со жартели, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Бела

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси боди – Големина: L, Боја: Бела

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК