Попуст!

Секси корсет – Големина: L, Боја: Црна и црвена Број на артикал: BH05175

840 ден 540 ден

Секси корсет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Уживајте во незаборавни ноќи со него. Овозможете му на партнерот врвно задоволство. Во комплетот е вклучена и танга. Хулахопките не се вклучени.

Боја: Црна и црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси корсет – Големина: L, Боја: Црна и црвена

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК