Попуст!

Секси боди со синџири Број на артикал: S055

890 ден 490 ден

Секси боди, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси боди со синџири

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК