Попуст!

Секси Корсет

2,390 ден 1,790 ден

Секси Корсет, изработен од Латекс, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: Универзална

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси Корсет

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК