Попуст!

Секси наметка – Големина: Универзална, Боја: Црна Број на артикал: BH05194

1,490 ден 890 ден

Секси наметка, изработена од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси наметка – Големина: Универзална, Боја: Црна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК