Попуст!

Секси сет – Големина: Универзална Број на артикал: BH05250

990 ден 590 ден

Секси дводелен сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Бела

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси сет – Големина: Универзална

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК