Купи!

Секси сет со отвор на задникот без чорапи – Боја: Црна и Црвена Големина: L Број на артикал: S128

490 ден

Секси дводелен сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна и Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси сет со отвор на задникот без чорапи – Големина: L

Кошничка