Попуст!

Секси фустан – Големина: L, Боја: Црна Број на артикал: BH05172

790 ден 490 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси фустан – Големина: L, Боја: Црна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК