Попуст!

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: L БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y132

890 ден 490 ден

Секси фустан Y132, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Виолетова

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА Y132 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: L БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y132

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК