Купи!

СЕКСИ ФУСТАН БОЈА: ЦРВЕНА ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y095

540 ден

Секси фустан Y095, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y095

Кошничка