Купи!

Секси чорапи – Големина: Универзална, Бои: Црвена и Црна Број на артикал: BH05275

190 ден

Секси чорапи, изработени од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси чорапи – Големина: Универзална, Бои: Црвена и Црна

Кошничка