Попуст!

Сет медицинска сестра – Големина: М-L, Боја: Бела Број на артикал: BH05231

1,090 ден 690 ден

Секси сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.   Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Бела

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Сет медицинска сестра – Големина: М-L (претежно одговара на оваа големина).

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК