Купи!

Белезица Модел 200106

490 ден

Белезица Модел 200106. Белезица изработена од Кожа и Челик која би одговарала совршено за летните денови. Цените се намели а количините ограничени, Повелете!

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 200106 Категорија

Опис

Опис

Белезица Модел 200106

Кошничка