Попуст!

Бордо мала ташна

1,300 ден 800 ден

Бордо мала, шизичка ташна од брендот The Grace Bags. Карактеристично кај оваа ташна е тоа што се вади големата рачка и ташната може да се носи како мало куферче во едната рака со многу интересна метална алка. Не пропуштајте, цената е намалена !

Димензии:

Должина: 23 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 16 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 10045 Категорија:

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК