Попуст!

Часовник Модел 200108

750 ден 370 ден

Часовник Модел 200108. Челичен Часовник со ремче во вид на Кожа и Кварцен механизам. Цените се намалени, Повелете!

Функции на часовникот: Три стрелки со Минерално Стакло

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 200108 Категорија:

Опис

Опис

Часовник Модел 200108

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК