Купи!

Часовник Модел 200115

390 ден

Часовник Модел 200115. Челичен Часовник со Челично ремче и Кварцен механизам. Цените се намалени, Повелете!

Функции на часовникот: Три стрелки со Минерално Стакло

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 200115 Категорија

Опис

Опис

Часовник Модел 200115

Кошничка