Купи!

Црн лакиран паричник

400 ден

Црн лакиран паричник. Паричникот е изработен од кадифе и црна лакирана кожа. Има неколку внатрешни прегради и е многу функционален. Цената е одлична !

Димензии:

Должина: 19 см.

Ширина: 3 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 1103 Категорија

Опис

Опис

Црн лакиран паричник

Кошничка