Купи!

Црн Шарен Ранец Модел 218

690 ден

Црн Шарен Ранец Модел 218. Ранец со интересен дизајн, од марката Bag to Bag. Изработено е од еко кожа на рачките, а остатокот од ранчето е со плетен дезен. Наменето за секојдневна употреба. Повелете, цените се ограничени.

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 15 см

Висина: 30 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 218 Категорија

Опис

Опис

Црн Шарен Ранец Модел 218

Кошничка